Čekání na kabel

Jsem to lempl, vážení. Zrovna jsem se v nějakém časopise někde dozvěděla, že když si založíte blog, musíte na něj mít čas. Hmmmm….jojo. A já ani nedodělala londýnské vzpomínání a už jsem stihla zažít milion dalších věcí (když do toho započítám i vypracování státnicových otázek).
Jenže: státnice se blíží snad rychleji než mílovými kroky a já nemám ani z čeho se učit. Bezmocně čekám na kabel. A ani nevím, jestli to kabel vyřeší. Víte, mám pocit, že od té doby, co nás navštěvuje technik poskytovatele internetu (pořád to skoro nefunguje), se nějak podivně sypou všechny věci kolem počítače. Teď tiskárna nereaguje na počítač. A abych to dokončila s tím technikem… celý problém vyřešil tak, že nám navrhl, ať změníme poskytovatele internetu. Už ho naše otravování přestalo bavit. 😀
Za tu tiskárnu stejně nemůže, kabel je starý jak tiskárna sama (sedm let??) a vypadá poněkud užmoulaně, tak se ani nedivím, že prostě vypověděl službu. Ale proč ji sakra vypoví, když si jdu tisknout otázky ke státnicím?? Někdo mi to prostě nepřeje…
Rozhodla jsem se po státnicích zmizet na chvíli do Srbska. Máma si sice vynadala, že nebudu doma na ségřiny kulaté narozeniny, ale vy byste seděli doma a cpali se dortíkem, když se naskytne možnost odjet do srbského Banátu??
Přejte mi otevřenou hlavu, ať to do ní leze samo.
A ať vám žádný kabel nezkazí plány.

3 komentáře: „Čekání na kabel

 1. Vekoušku, jen si užij tyhle "kablíky", protože za pár let to budou přímo "káble", které ti budou bránit nejen v psaní na blog! Ale nestraším tě, neboj, naopak držím palce ať všechno zvládneš, však mě znáš! Tak se drž a zase napiš!

  To se mi líbí

 2. zazvorek

  To jsou ty zákony schválnosti…když jsem opravdu nutně potřebovala odvézt svázat bakalářku (musela jsem tam být přesně na čas, abych to stihla odevzdat), nějaký inteligent se ve špičce rozhodl skočit pod vlak a rázem nám naskočilo hodinové zpoždění…člověk pak má pocit, že se proti němu všechno spiklo. Ale ono se to obrátí Věřím, že státnice zvládneš naprosto s přehledem, přeju hodně štěstí!Srbsko je skvělá volba, my zvažujeme Arménii nebo alespoň bývalou Podkarpatskou Rus, tak snad se zadaří. Doufám, že bude spoustu fotek, se kterými se pochlubíš!

  To se mi líbí

 3. A ironií je, že kabel ničemu nepomohl… stačilo odinstalovat a znovu nainstalovat software tiskárny. A teď zase funguje a je z ní hodná holka. Tak mám kabely dva… pro jistotu.Díky moc za přání. Už jen archeologie a bude to z mnou. Hodně zdaru ať už v čemkoli i  vám.

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s