168 trpaslíků Wroclawánků

Výsledkem hledání malých roztomilých obyvatel Wroclawi je číslo 168. Takže jsem se dostala lehce za půlku. Chybějící kousky si můžete prohlédnout níže.
S každým jedním trpaslíkem mám spojený ten okamžik, kdy jsem ho našla. Tu radost, když se objeví přesně tam, kde říká GPS. To zklamání a vztek, když tam není a opětovná radost, když ho najdu na jiném místě.
Pro dnešek přijměte je rychlou fotogalerii. Noc stárne a mně to už nemyslí tolik, abych ještě zvládla příběhy. Zkuste třeba k některému dopsat vlastní příběh, ráda si je přečtu v komentářích 😉

Všechny ostatní články s trpaslíky, najdete na těchto odkazech:
 1. První hon na trpaslíky
 2. Přírůstky do trpasličí rodiny
 3. Znovu trpaslíci
 4. Trpaslíci
 5. Další desítka trpaslíků
 6. Všem fandům trpaslíků
 7. Slavím stého trpaslíka
 8. Trpaslíků není nikdy dost
 9. Invaze trpaslíků
A to mi připomnělo, že jsem se vždycky pořádně zapotila, abych vymyslela nový název článku, který by obsahoval slovo trpaslík a neopakoval se. No, povedlo se. Deset článků!
Opět jeden smutný příklad toho, že jsou nenechavci, kteří trpaslíky někam odnáší.
Přeji Vám všem krásný srpen. Nevím, jak to bude na praxi s internetem, takže se možná až do září neuvidíme. Každopádně děkuji za přízeň a užívejte léto!

10 komentářů: „168 trpaslíků Wroclawánků

 1. No téta těch ale je a je jich ještě více :)Zaujal mě ten trpaslík u druhé větší fotografie, jak má brýle a stojí někde v lese, a napadl mě tento příběh:Před tisíci lety, když existovali trpaslíci, se vydal jeden průzkumník ven z jeskyně, aby o světě zjistil více. Sepisoval si různé věci, které potkal a poznal, ochutnal prapodivné druhy ovoce a pil z čiré vody. Jenže netušil, že pokud se do jeskyně nevrátí do západu slunce, zkamení! Takže když zapadalo slunce, dělal poslední zápis a nákres stromu, na který se koukal. 🙂

  To se mi líbí

 2. Tohle hledání by mě hodně bavilo =) Jsi dobrá, že si jich našla tolik!Škoda těch, kteří "zmizeli", ale třeba jsou vážně jen v opravě, i když dneska lidi ukradnou opravdu všechno…Nejvíce se mi líbí trpaslík na druhé fotce vpravo dole. Napadlo mě k němu jen to, že v ruce drží knihu, která obsahuje moudrost celého světa.

  To se mi líbí

 3. Veki

  [7]: Díky! Nepochybuji o tom, že tihle maličtí všechnu moudrost světa střeží! Realita u tohoto krasnala je taková, že sedí před počítačovou firmou a drží notebook. Ale kniha je poetičtější.

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s